Yağ Dokusu ile Penis Kalınlaştırma uygulaması penisi ince ve hacimsiz olan, bu nedenle cinsel birliktelik yaşamaktan kaçınan, özgüven kaybı yaşayan ve partnerine yeterli hazzı yaşatamayan erkeklerde kullanılan Penis Estetiği tedavisi yöntemidir.

Penis Yağ Enjeksiyonu olarak da ifade edilen bu uygulama Penis Büyütme Ameliyatı kapsamında gerçekleştirilen tekniklerden birisidir. Operasyon sayesinde penisin kalınlığı artarken uzunluğuna da olumlu etki sağlanır. Yağ enjeksiyonu yöntemi Penis Büyütme operasyonu sırasında kalınlaştırma için uygulanan bir tekniktir.

Erkeklerde Penis Estetiği uygulamaları kozmetik kaygılardan çok fonksiyonel rahatsızlıklar ve yetersizlik hissinin yok edilmesi için uygulanan tedavi yöntemleridir. Günümüzde talebin arttığı Penis Kalınlaştırma operasyonlarında da aynı duygusal durum geçerlidir.

Penis Büyütme sürecinde Penis Kalınlaştırma konusunda araştırma yapan hastalarımızdan en sık duyduğumuz soru “Penis Kalınlaştırma işlemi Dermal Dolgu ile mi Penis Yağ Enjeksiyonu ile mi daha başarılı olur?” şeklindedir. Bu süreçte kişi öncelikle Penis Kalınlaştırma sürecini ve kendisine katacaklarını bilmelidir.

Öncelikle Yağ Enjeksiyonu ile Penis Kalınlaştırma sonucu elde edilecek penis kalınlığı cinsel ilişki sürecine oldukça olumlu yansımakta ve partnerinizin yaşadığı hazzı artırmaktadır. Halk arasında penis uzunluğu tek kriter gibi bilinse de cinsel ilişki sırasında penis kalınlığı da en az uzunluk kadar önemlidir.

Cinsel birliktelik esnasında kadınların daha fazla duygu yoğunluğu içine girebilmesi ve maksimum zevki alabilmesi için Penisin Vajina Duvarına olabildiğince baskı yapması gerekmektedir. Çok ince penise sahip erkeklerde bu durum gerçekleşmediği için ilişki sırasında kadın orgazm olma güçlüğü çeker ve duygusal olarak istenilen noktaya ulaşılamaz.

Günümüzde Üroloji Uzmanı tarafından uygulandığında yüksek başarı oranı olan, güvenli ve konforlu bir tedavi yöntemi olarak bilinen Penis Yağ Enjeksiyonu sayesinde erkekte penis kalınlığı ciddi miktarda artırılarak ilişki sırasında istenilen seviyeye ulaşılması sağlanmaktadır.

Siz de penis kalınlığınızın yetersiz olduğunu düşünüyorsanız ve bu durum sizde psikolojik problemlere neden oluyorsa Hemen Bizi Arayarak randevu alabilir, Üroloji Uzmanı Op. Dr. Mustafa ATAK tarafından yapılacak muayene sonucu size en uygun olacak tedavi planıyla bu problemden kurtulabilirsiniz.

Penis Yağ Enjeksiyonu dahil birçok cinsel fonksiyon bozukluğuna yapıcı ve çözüm odaklı tedavi teknikleri uygulayan uzmanımız kontrolünde uygulanacak tedavi sonucunda partnerinizle hayal ettiğiniz birlikteliği yaşarken yaşadığınız sorunları geride bırakabilirsiniz.

Penis Yağ Enjeksiyonu Nedir?

Erkeklerde penisin ince ve kısa olması halinde uygulanan ve yüksek başarı oranına sahip uygulama Penis Yağ Enjeksiyonu ya da Yağ Dokusu ile Penis Kalınlaştırma olarak ifade edilmektedir.

Cinsel hayatı ve buna bağlı olarak günlük yaşamı olumsuz yönde etkileyen penis inceliği – kısalığı sorunu Penis Yağ Enjeksiyonu sayesinde kolayca giderilmekte ve kişi arzu ettiği boyutta bir penise sahip olmaktadır.

Kişiye anestezi altında yapılan bu uygulama sırasında penisteki hiçbir doku zarar görmez. Herhangi bir ağrı veya sızı hissedilmeden tamamlanan operasyon sırasında penise kişinin vücudundaki uygun bölgelerden alınan yağ enjekte edilir.

Penis Yağ Enjeksiyonu sonrası çok kısa bir süre içerisinde erkekler kendilerini çok daha iyi hissettikleri kalın ve büyük bir penise sahip olurlar. Bu durum onların cinsel birliktelik sırasında özgüvenini artırdığı için partnerleri de daha mutlu ve daha fazla haz duyduğu ilişkiler yaşama şansına sahip olur.

Yağ Dokusu ile Penis Kalınlaştırma olarak da ifade edilen bu uygulama donanımlı bir klinikte Uzman Ürolog kontrolünde yapıldığı takdirde güvenli, konforlu ve yüksek başarı oranına sahip bir tedavi tekniğidir.

Penis Yağ Enjeksiyonu Nasıl Yapılır?

Penis kalınlığı ve boyutunu yetersiz bulduğu için bize ulaşan kişilerin öncelikle uzman doktorumuz tarafından gerekli muayenesi yapılmaktadır. Uygulamanın yapılmasına mani herhangi bir sağlık sorunu olmayan erkeklerde penisin istenilen boyuta gelmesi için yapılması gerekenler belirlenerek tedavi planı oluşturulmaktadır.

Penis Yağ Enjeksiyonu uygulaması kişinin durumuna bağlı olarak lokal anestezi, sedasyon veya genel anestezi altında yapılmaktadır. Gerekli uyuşma sağlandıktan sonra öncelikle belirlenen alanlardan ihtiyaç duyulan miktarda yağ hücresi alınır.

Özel bir kap içerisinde toplanan bu yağlar laboratuar ortamında bazı işlemlerden geçirilir. Atık olarak belirlenen kısım ayrıldıktan sonra kaliteli hücreler elde edilmiş olur. Bu yağ hücreleri yine bir diz işlemden geçirilerek dolgu maddesi haline getirilir.

Penis Yağ Enjeksiyonu uygulamasında elde edilen bu yağ hücreleri penise cilt altından boylu boyunca ihtiyaç duyulan miktarda enjekte edilir. İşlem sırasında mikro iğneler ve çok küçük cerrahi kesiler yapılabilir. Bu sayede tedavi sonrası peniste herhangi bir iz kalmaz.

Yağ Dokusu ile Penis Kalınlaştırma tedavisi penisin hem kalınlaştığı hem uzadığı bir uygulama olarak belirtilebilir. İz bırakmayan bir uygulama olduğu için kişi söylemediği müddetçe tedavi olduğunu partneri dahi anlayamaz.

Penis Yağ Enjeksiyonu sayesinde elde edilen olumlu sonuçlardan birisi de dirençli yağların vücuttan atılmasıdır. Penisin kalınlaşması için ihtiyaç duyduğu yağ hücreleri kişinin kilosundan rahatsızlık duyduğu bölgelerden alınarak bu bölgelerde de zayıflama sağlanır.

Penis Yağ Enjeksiyonu Sonrası Dikkat Edilmesi Gerekenler

Yağ Dokusu ile Penis Kalınlaştırma işlemi sonrasında diğer tüm sağlık uygulamalarında olduğu gibi doktorun belirttiği hususlara dikkat edilmesi hastanın sağlığı ve tedavinin başarısı için çok önemlidir.

Penis Yağ Enjeksiyonu Sonrası dikkat edilmesi gereken durumlar arasında;

 • Tedavi sonrası kişi beslenmesine özen göstermeli, günde en az 1,5 lt. su içmeyi ihmal etmemelidir. Ayrıca aşırı tuzlu yemeklerden uzak durulmalıdır.
 • Operasyonu gerçekleştiren hekim tarafından yazılan ilaçlar belirtilen aralıklarla aksatılmadan kullanılmalıdır.
 • İşlem sonrası 5 günlük bir süreçte kalan sargılar bu süre sonunda alınmaktadır. Bu süreçte bölgenin hijyenine ve darbe almamasına çok dikkat edilmelidir.
 • Tedavi sonrası ilk hafta duş alınmamalı, bölge su ile temas ettirilmemelidir.
 • Uygulama sonrası ilk hafta uçak seyahati yapılmamalı, araba kullanılmamalıdır.
 • İşlem sonrası ilk hafta alkol ve sigara kullanımından uzak durulmalıdır.
 • Operasyon sonrası ilk ay tamamlanmadan hamam, sauna, buhar banyosu gibi sıcak ortamlardan uzak durulmalı, güneşlenmekten kaçınılmalıdır.
 • Tedavi sonrası ilk 1 ayın tamamlanması ile birlikte kişi egzersiz ve spor yapmaya başlayabilir.
 • Hasta ilk ay tamamlanana kadar penis bölgesini darbelere karşı korumalıdır.
 • Uygulama sonrası ilk ay cinsel ilişki yaşanmamalıdır.

gösterilebilir.

Yukarıda belirttiğimiz hususlara ve eğer doktorunuz tarafından belirtilen farklı durumlar varsa onlara riayet etmeniz hem sağlığınız hem tedavi sonucunda istediğiniz penis boyutuna ulaşmanız için çok değerlidir.

Penis Yağ Enjeksiyonu Fiyatları

Penis Yağ Enjeksiyonu Fiyatları hakkında bilgi almak için ulaştığınız hastaneler ve kliniklerden farklı ücretler duyabilirsiniz. Özellikle sağlık alanında yapılan uygulamalarda kişi muayene edilmeden net bir fiyat belirtmek doğru olmamaktadır.

Penis Yağ Enjeksiyonu Fiyatları 2022 yılında birçok etmene bağlı olarak değişiklik göstermekle birlikte bu etkenler arasında;

 • Kişinin yaşı ve fiziksel özellikleri,
 • Hastanın mevcut penis boyutu, (inceliği ve kısalığı)
 • Uygulama sırasında ihtiyaç duyulan yağ dokusu miktarı,
 • Tedaviyi yapacak uzmanın ve kliniğin tecrübesi,

olarak ifade edebiliriz.

Penis Yağ Enjeksiyonu ile ilgili daha fazla bilgi almak, uzman doktorumuz tarafından muayene edilerek tedavi planınızı oluşturmak için Hemen Bize Ulaşın