Penis Başına Dolgu Uygulaması özellikle penis hassasiyeti çok fazla olan ve cinsel ilişki esnasında vajinaya girişle birlikte veya çok kısa sürede boşalma durumu yaşayan erkeklerde uygulanan oldukça başarılı sonuçları olan cinsel fonksiyon bozukluğu tedavisi yöntemidir.

Erken Boşalma gibi ciddi bir cinsel işlev bozukluğunun tedavisinde kullanılan ve hızlı sonuçlar veren Penis Başına Dolgu Uygulaması sonucunda yaşanan olumlu gelişmeler çiftlerin duygusal ve fiziksel bağlarını kuvvetlendirmektedir.

Öncelikle bizlere ulaşan kişilerden en sık duyduğumuz Erken Boşalma Nedir? sorusuna cevap vermemiz gerekirse cinsel birliktelik tam olarak başlamadan veya başladıktan çok kısa süre sonra erkeğin kendini kontrol edemeyerek boşalma durumunu yaşamasına Erken Boşalma denir.

Partneri daha arzu ettiği hazza ulaşmamışken ve duygu yoğunluğu içindeyken erkeğin boşalması hem erkek hem kadın üzerinde fiziksel, psikolojik ve duygusal birçok olumsuz etki bırakmaktadır. Erken Boşalma konusu ile ilgili detaylı bilgileri uzman doktorumuz tarafından yazılan ….. makalemizi okuyarak öğrenebilirsiniz.

Erkekte fizyolojik veya psikolojik birçok faktörün neden olabileceği Erken Boşalma problemi Penis Başına Dolgu Uygulaması yöntemi ile güvenli, hızlı ve konforlu bir süreç sonunda tedavi edilmektedir.

Erken Boşalma sorunu erkeklerde ilk cinsel ilişki ile birlikte ortaya çıkabileceği gibi zaman içerisinde yaşanmaya da başlayabilir.

Erken Boşalma sorunu bulunan erkeklerin yaşadıkları sıkıntılar arasında;

  • Yetersizlik hissine ve özgüven kaybına neden olması,
  • Sertleşme sorununun ortaya çıkmasına veya derinleşmesine yol açması,
  • Cinsel birliktelik sırasında performans kaygısı yaratması,
  • Erkek ile cinsel ilişkideki partneri arasında fiziksel ve duygusal sorunlar ortaya çıkarması,

gösterilebilir.

Erken Boşalma rahatsızlığı bulunan kişilere Üroloji Uzmanları tarafından en fazla önerilen ve uygulanan tedavi tekniği olarak Penis Başına Dolgu Uygulaması gösterilmektedir.

90’lı yılların başında yapılan araştırmalarda erken boşalma sorunu yaşayan erkeklerde penisin diğer erkeklere göre daha duyarlı olduğu tespit edilmiştir.

Bu noktada ortaya çıkan fikir aşırı hassasiyete sahip olan penisin krem, ilaç vb. maddeler kullanılarak belirli derecede uyuşturulması ve boşalma süresinin uzatılması olmuştur.

Penis Başına Dolgu Uygulaması bu prensip göz önüne alınarak olgunlaşmış ve çok sık kullanılır hale gelmiş bir fikirdir. Bu tedavinin Erken Boşalma sorunu bulunan erkeklerde çok başarılı sonuçlar verdiği görülmektedir.

Uygulama yapılmadan önce peniste işlem yapılacak bölgelere anestezik sprey sıkılarak veya krem sürülerek bölgenin uyuşması sağlanır. Bu sayede lokal veya genel anestezi kullanılmadan işlemler gerçekleştirilir.

Klinik ortamında Uzman Ürolog tarafından yapılan ve dolgu maddesi olarak hyaluronik asit kullanılan Penis Başına Dolgu Uygulaması ortalama 1 saat sürmektedir.

Tedavi sonrası kişi günlük yaşantısına devam edebilir. Herhangi bir yan etkisi veya zararı olmayan bu uygulama etkisini ilk ayın tamamlanması ile göstermektedir.

Penis Başına Dolgu Uygulaması yaptıran kişilerin tedavi sonrası ilk 2 ila 3 hafta cinsel ilişki yaşamamaları önerilir. Uygulama kişiden kişiye değişmekle birlikte etkisini 2 ila 5 yıl arasında korumaktadır.

Sizde Erken Boşalma problemi yaşıyorsanız zaman kaybetmeden ve sorunlar ilerlemeden Hemen Bizi Arayarak randevu alabilir, Üroloji Uzmanı Op. Dr. Mustafa ATAK tarafından yapılacak Penis Başına Dolgu Uygulaması sonucu bu problemden kurtulabilirsiniz.

Penis Başına Dolgu Uygulaması Nedir?

Erken Boşalma yaşayan erkeklerde penisin aşırı duyarlılığının azaltılması ve boşalma süresinin yeterli seviyeye çıkarılması için kullanılan ameliyatsız tedavi yöntemi Penis Başına Dolgu Uygulaması olarak adlandırılmaktadır.

Tedavi peniste sinirlerin en yoğun olduğu baş bölgesine dolgu maddesi enjekte edilerek uygulanır. Uzman doktorlar tarafından klinik şartlarında hyaluronik asit kullanılarak yapılan bu uygulamanın insan vücuduna herhangi bir zararı ve yan etkisi yoktur.

Sonuçları çok hızlı ortaya çıkan Penis Başına Dolgu Uygulaması etkisini kişiden kişiye değişmekle birlikte ortalama 2 ila 5 yıl arasında korumaktadır. Tekrar edilebilen bir tedavi olan bu yöntem kişi üzerindeki olumlu etkisini bu şekilde ömür boyu sürdürebilmektedir.

Penis Başına Dolgu Uygulaması Kimlere Yapılır?

Penis Başına Dolgu Uygulaması 18 yaşını doldurmuş ve Erken Boşalma problemi yaşayan tüm erkeklere güvenle uygulanabilen ameliyatsız cinsel fonksiyon bozukluğu tedavisidir.

Üroloji Uzmanı tarafından gerekli tetkikler ve muayene tamamlandıktan sonra genel sağlık durumunda bir engel görülmeyen her erkeğe bu uygulama kolayca yapılabilmektedir.

Penis Başına Dolgu Uygulaması Nasıl Yapılır?

Erken Boşalma sorunu yaşayan erkekler öncelikle Uzman Ürolog tarafından muayene edilir. Tedavinin uygulanmasında herhangi bir sorun görülmeyen kişilere Penis Başına Dolgu Uygulaması uzman doktor tarafından belirlenen plan dahilinde yapılır.

Kişinin penis başı anestezik sprey veya kremle uyuşturulur. Hyaluronik asit tabanlı etken dolgu maddesi penis başında dermis tabakasının hemen altına enjekte edilir. Bu sayede bölgedeki sinirlerin aşırı hassasiyeti azaltılır.

Tedavi sırasında kullanılan dolgu maddesi insan vücuduyla %100 uyumlu ve doğal olduğu için işlem sonrası herhangi bir yan etki ve zarar ortaya çıkmaz. Penis bölgesine hacim veren ve doğal görüntüyü bozmayan bu dolgu maddesi zamanla vücut tarafından emilir.

Tekrarlanabilir bir tedavi yöntemi olan Penis Başına Dolgu Uygulaması uzman doktor tarafından belirlenen süre aralıklarında tekrarlanarak sağladığı olumlu etki ömür boyu korunur.

Yaşadığı Erken Boşalma sorununun tedavisi için kliniğimize başvuran ve Üroloji Uzmanı Op. Dr. Mustafa ATAK tarafından tedavi edilen kişilerin cinsel hayatları, özgüvenleri, fiziksel ve psikolojik durumlarında olumlu etkiler görülmektedir.

Penis Başına Dolgu Uygulaması Sonuçları

Erken Boşalma problemi yaşayan kişilere yapılan Penis Başına Dolgu Uygulaması sonucu elde edilen veriler bu tedavinin oldukça başarılı sonuçlar verdiğidir.

Biraz detay vermek gerekirse Erken Boşalan erkeklerde bu uygulama sonucu boşalma süresi ortalama 3 ila 5 kat artırılmaktadır. Tedavinin başarısı işlemi uygulayan Üroloji Uzmanının tecrübesi ile doğru orantılı olmaktadır.

Penis Başına Dolgu Uygulaması başarısının değerlendirildiği randomize kontrollü çapraz incelemelerde tedavinin ilk ayda bile boşalma süresini ortalama 2,4 kat artırdığı gözlenmiştir. Bu uygulama sonucu çiftlerin daha fazla tatmin olduğu ve duygusal hazzın arttığı birliktelikler yaşadıkları ortaya çıkmıştır.

Penis Başına Dolgu Uygulaması ameliyatsız, ağrısız ve güvenli bir süreçte kişinin tedavi edilmesini sağlayarak hem erkeğin hem partnerinin cinsel ilişki sırasında aldığı hazzın süresini maksimuma çıkarmaktadır.

Oldukça güvenli ve konforlu bir tedavi tekniği olan Penis Başına Dolgu Uygulaması sayesinde Erken Boşalma problemi ortadan kalkan çiftlerin aralarındaki iletişim – etkileşim çok daha pozitif bir seviyeye çıkmaktadır.