Ameliyatsız Penis Büyütme penisinin boyutundan (uzunluğu ve kalınlığı) memnun olmayan erkekler için cerrahi işlemlere başvurulmadan uygulanan ve penis boyunda – hacminde ciddi büyüme sağlayan tedavi yöntemlerinin bütünüdür.

Genital estetik uygulamaları dendiğinde erkeklerde akla ilk gelen durum Ameliyatsız Penis Uzatma yani penisin boyunu olabildiğince büyütmeyi sağlayacak uygulamalar geliyor.

Maalesef halk arasında yayılan hatalı bilgi ile erkekler penis boyu ne kadar uzun olursa partnerine o kadar büyük miktarda haz veren cinsel ilişkiler yaşayacağına inanmaktadır.

Cinsel ilişkide arzu edilen hazzın elde edilmesi için penisin küçük olmaması kadar ince olmaması da önemlidir. İnce penise sahip olan erkeklerin cinsel birliktelik sırasında partnerinin orgazm olmasını sağlaması oldukça zordur.

Ameliyatsız Penis Kalınlaştırma sayesinde erkeğin vajinaya giriş esnasında kadınların orgazm olmasına daha fazla katkı sağlayacak hacimde bir penise sahip olmasını sağlıyoruz.

Şu şekilde bir örnek vermek gerekirse yeterli uzunlukta ve kalınlıkta bir penise sahip olmanız, çok uzun ama ince bir penise sahip olmanızdan çok daha değerlidir. Bu durum partnerinizin acıdan çok haz duymasına ve daha tutkulu bir cinsel birliktelik yaşamanıza katkı sağlayacaktır.

Ameliyatsız Penis Büyütme tedavisi sürecinde uygulanan teknikler ile erkekte sadece penis boyunun uzatılması değil penis kalınlığının da aynı oranda artırılması sağlanır. Oldukça güvenli, konforlu ve hızlı sonuç veren bu tedavi sonucunda arzu ettiğiniz boyutta bir penise sahip olmanızı sağlıyoruz.

Bilinmelidir ki Ameliyatsız Penis Büyütme (Ameliyatsız Penis Uzatma ve Ameliyatsız Penis Kalınlaştırma olarak da anılmaktadır) tedavisi sonucunda hayal edilen sonuca ulaşılması ve kişinin sağlığının korunması için sürecin Uzman Ürolog tarafından takip edilmesi gerekir.

Maalesef Genital Estetik alanında uygulanan birçok tedavinin piyasada hiçbir geçerliliği ve güveni olmayan, bilime dayanmayan muadilleri bulunmaktadır. Bu tarz tedavilerin bilgisiz kişiler tarafından size uygulanması geri dönülemeyecek çok ciddi problemlerin oluşmasına neden olacaktır.

Eğer siz de penis boyutunuzun yetersiz olduğunu düşünüyorsanız ve neler yapılabileceği konusunda yetkin bir doktordan bilgi almak istiyorsanız Hemen Bizi Arayarak randevu talep edebilir, Üroloji Uzmanı Op. Dr. Mustafa ATAK tarafından yapılacak muayene ve tedavi planı sonucunda sizi ve partnerinizi çok daha mutlu edecek boyuttaki penise sahip olabilirsiniz.

Ameliyatsız Penis Büyütme Nedir?

Ameliyatsız Penis Büyütme erkekte penisin fiziksel yapısının verdiği imkanlar dahilinde hem uzatılması ve hem kalınlaştırılması sonucu istenilen boyuta ulaştırıldığı tedavi sürecidir.

Penis Büyütme Ameliyatı kişinin fiziksel özellikleri göz önünde bulundurularak lokal, spinal veya genel anestezi altında yapılan, tedavi sonucunda penisin boyuna ve hacmine müdahale edilen bir süreçtir. Ameliyathane ortamında yapılan bu uygulama 1 ila 2 günlük yatış gerektiren bir süreçtir.

Ameliyatsız Penis Büyütme tedavisinde ise herhangi bir anestezi uygulamasına maruz kalmadan ve hastanede yatış gerekmeden dolgu işlemi yapılarak özellikle penisin kalınlığı artırılmakta, penisin boyuna da imkan dahilinde müdahale edilmektedir.

Ameliyatsız Penis Büyütme sırasında etken madde olarak hyaluronik asit bazlı dolgu maddesi kullanılır. İnsan vücuduyla %100 uyumlu olan hatta vücut tarafından emilebilen bu maddenin kullanılması sayesinde tedavi tamamen zararsız ve yan etkisiz hale gelir.

Yapısında su tutma özelliği bulunduran bu madde sayesinde ortalama 7 ila 10 gün içerisinde peniste oluşan kalınlaşma gözle görülür hale gelir. Kişinin günlük yaşantısını etkilemeyen bu tedavi tamamlandıktan sonra standart rutininize kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

Ameliyatsız Penis Büyütme Kimler İçin Uygundur?

Ameliyatsız Penis Büyütme uygulaması;

 • Penis boyundan veya penis kalınlığından memnun olmayan,
 • İnce penise sahip olduğu için partnerinin orgazm olmasına katkı sağlayamayan,
 • Penis Kalınlaştırma Ameliyatı için gereken yağ dokusu miktarına sahip olmayan,
 • Vajinal penetrasyon sırasında partnerini tatmin edemeyen,

gibi durumlar yaşayan erkekler için çok güvenli, konforlu ve başarılı sonuçlara sahip bir genital estetik tedavisi tekniğidir.

Ameliyatsız Penis Büyütme Nasıl Yapılır?

Ameliyatsız Penis Büyütme Üroloji Uzmanı tarafından klinik şartlarında gerçekleştirilen genital estetik tedavi yöntemidir. İşlemlere başlanmadan önce penise sürülen anestezik krem sayesinde bölgenin uyuşması sağlanır.

İşlem bölgesinde uyuşma sağlandıktan sonra hyaluronik asit bazlı dolgu maddesi tedavi planında belirlenen miktarda ve hedef bölgelere cilt altından enjekte edilir. Uygulama esnasında hasta hiçbir ağrı ve sızı hissetmez.

Ortalama 30 ila 40 dakika arası süren bu tedavi sonrası kişi günlük hayatına kaldığı yerden devam edebilir. Tedavi sonrası hemen etkisini gösteren bu uygulama daha belirgin sonuçları 7 ila 10 gün içerisinde vermektedir.

Ameliyatsız Penis Büyütme tedavisinde etken madde olarak kullanılan hyaluronik asidin su tutma yeteneği sayesinde peniste ciddi hacim kazancı görülür. Penisi arzu ettiği kalınlığa ulaşan erkeklerde ayrıca doğru egzersiz ve müdahalelerle yaşanan uzama sayesinde ciddi boyutlara ulaşmış bir penise sahip olma imkanı sağlanır.

Ameliyatsız Penis Büyütme Kalıcılığı

Ameliyatsız Penis Büyütme tedavi sürecinde dolgu maddesi (hyaluronik asit bazlı) kullanılan genital estetik tedavi yöntemidir. Vücudun diğer bölgelerine yapılan dolgu uygulamalarında olduğu gibi bu tedavide de sağlanan olumlu etki zamanla kaybolacaktır.

Buna neden olan durum kullanılan etken dolgu maddesinin vücut tarafından emilerek zaman içerisinde incelmeye neden olmasıdır. Ameliyatsız Penis Büyütme sürecinde vücuda hiçbir zararı olmayan madde kullanmanın karşılığı tedavinin kalıcı olmamasıdır diyebiliriz.

Ameliyatsız Penis Büyütme tedavisinin kalıcılığı;

 • Kişinin genetik özellikleri ve yaşı,
 • Tedavi sürecinde kullanılan etken dolgu maddesi,
 • Arzu edilen kalınlığa ulaşılabilmesi için gereken dolgu maddesi miktarı,
 • Hastanın genital bölgesinin yapısı, (penisin anatomisi)

gibi durumlara göre değişiklik göstermekle birlikte ortalama 2 ila 3 yıl sürmektedir.

Penisin sertleşmesine hiçbir olumsuz etkisi olmayan Ameliyatsız Penis Büyütme erkeğin cinsel anlamda aktif olduğu süre içerisinde tekrarlanarak elde edilen olumlu sonuç korunabilir.

Ameliyatsız Penis Uzatma ve Kalınlaştırma

Ameliyatsız Penis Uzatma ve Kalınlaştırma prosedürü boyutu küçük penise sahip erkeklere uygulanan ve arzu edilen penis boyutuna ulaşılmasına yardımcı olan cerrahi olmayan genital estetik tedavi yöntemidir.

Ameliyatsız Penis Uzatma ve Kalınlaştırma tedavi sürecinde Uzman Ürolog tarafından klinik ortamında uygulanan teknikler evde yapılacak egzersizler ile birleştirilerek erkekte penisin daha uzun ve kalın bir hale gelmesi sağlanır.

Ameliyatsız Penis Büyütme olarak da ifade edilebilen bu teknikte;

 • Şok Dalga Tedavisi (Klinikte Uzman Ürolog Kontrolünde)
 • P – Shot (PRP) Tedavisi (Klinikte Uzman Ürolog Kontrolünde)
 • Vakum Tedavisi (Evde Öğretildiği Şekilde)
 • Penis Gerici Alet (Evde Öğretildiği Şekilde)

tekniklerinden faydalanılır.

Penis boyutundan rahatsızlık duyan ve kliniğimize ulaşan hastalarda Üroloji Uzmanımız tarafından yapılan muayene sonucunda hangi tedavi tekniğinin uygulanacağına karar verilir.

Ameliyatsız Penis Büyütme tedavi sürecinde dolgu uygulaması yapılmasına veya diğer tekniklerin uygulanmasına hastanın durumunu ve ihtiyacını göz önünde bulundurarak uzman hekim karar vermektedir.

Genellikle penis boyutunu büyütme tedavisi uygulanan kişilerde 1 cm. ila 3 cm. arasında uzama ve yine aynı şekilde 4 cm. ila 8 cm. arasında kalınlaşma gözlemlenmektedir.

Eğer siz de penis boyutunuzun yetersiz olduğunu düşünüyorsanız ve neler yapılabileceği konusunda yetkin bir doktordan bilgi almak istiyorsanız Hemen Bizi Arayarak randevu talep edebilir, Üroloji Uzmanı Op. Dr. Mustafa ATAK tarafından yapılacak muayene ve tedavi planı sonucunda sizi ve partnerinizi çok daha mutlu edecek boyuttaki penise sahip olabilirsiniz.